MMA02040E1003BB000
MFR.Part #
MMA02040E1003BB000
JLCPCB Part #
C1716707
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS