MMA02040D7151CB300
MFR.Part #
MMA02040D7151CB300
JLCPCB Part #
C4233638
Description
-55℃~+125℃ 250mW 7.15kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS