MMA02040D6199CA300
MFR.Part #
MMA02040D6199CA300
JLCPCB Part #
C3963737
Description
-55℃~+125℃ 250mW 61.9Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS