MMA02040D2403BB100
MFR.Part #
MMA02040D2403BB100
JLCPCB Part #
C4344886
Description
-55℃~+125℃ 240kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS