MMA02040D1503CA300
MFR.Part #
MMA02040D1503CA300
JLCPCB Part #
C3931425
Description
-55℃~+125℃ 150kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS