MMA02040D1203CB300
MFR.Part #
MMA02040D1203CB300
JLCPCB Part #
C1700656
Description
-55℃~+125℃ 120kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS