MMA02040D1200DB300
MFR.Part #
MMA02040D1200DB300
JLCPCB Part #
C4194379
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 400mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS