MMA02040C7681FA300
MFR.Part #
MMA02040C7681FA300
JLCPCB Part #
C3991459
Description
-55℃~+155℃ 400mW 7.68kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS