MMA02040C7321FB300
MFR.Part #
MMA02040C7321FB300
JLCPCB Part #
C4211311
Description
-55℃~+155℃ 400mW 7.32kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS