MMA02040C6650FB300
MFR.Part #
MMA02040C6650FB300
JLCPCB Part #
C4010430
Description
-55℃~+155℃ 400mW 665Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS