MMA02040C5360FA300
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MMA02040C5360FA300
JLCPCB Part #
C2120028
Package
0204
Description
-55℃~+155℃ 200V 400mW 536Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS