MMA02040C3830FA300
MFR.Part #
MMA02040C3830FA300
JLCPCB Part #
C4050008
Description
-55℃~+155℃ 383Ω 400mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS