MMA02040C2372FB300
MFR.Part #
MMA02040C2372FB300
JLCPCB Part #
C2119482
Description
-55℃~+155℃ 200V 23.7kΩ 400mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS