MMA02040C2323FB300
MFR.Part #
MMA02040C2323FB300
JLCPCB Part #
C4226333
Description
-55℃~+155℃ 232kΩ 400mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS