MMA02040C1581FB000
MFR.Part #
MMA02040C1581FB000
JLCPCB Part #
C4048379
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 400mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS