MMA02040C1473FA300
MFR.Part #
MMA02040C1473FA300
JLCPCB Part #
C2119896
Description
-55℃~+155℃ 147kΩ 200V 400mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS