MMA02040C1101FB000
MFR.Part #
MMA02040C1101FB000
JLCPCB Part #
C2120082
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 200V 400mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS