MMA02040C1100FA300
MFR.Part #
MMA02040C1100FA300
JLCPCB Part #
C3936983
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 400mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS