MMA02040C1051FB000
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MMA02040C1051FB000
JLCPCB Part #
C2120092
Package
0204
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 200V 400mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS