MMA02040C1009FA300
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MMA02040C1009FA300
JLCPCB Part #
C2119199
Package
0204
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 200V 400mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS