MKP385615025JPP4T0
MFR.Part #
MKP385615025JPP4T0
JLCPCB Part #
C3799782
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+110℃ 15uF 160V、250V ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS