MKP385530125JYP5T0
MFR.Part #
MKP385530125JYP5T0
JLCPCB Part #
C6666798
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-55℃~+110℃ 3uF 450V、1.25kV ±5% Plugin,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS