MKP385511040JI20W0
MFR.Part #
MKP385511040JI20W0
JLCPCB Part #
C3806345
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+110℃ 1.1uF 200V、400V ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS