MKP385436085JI02W0
MFR.Part #
MKP385436085JI02W0
JLCPCB Part #
C6666749
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+110℃ 300V、850V 360nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS