MKP385427125JKI2B0
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MKP385427125JKI2B0
JLCPCB Part #
C3806214
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+110℃ 270nF 450V、1.25kV ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS