MKP385291125JD02G0
MFR.Part #
MKP385291125JD02G0
JLCPCB Part #
C3799917
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 450V、1.25kV 9.1nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS