MKP383262250JI02W0
MFR.Part #
MKP383262250JI02W0
JLCPCB Part #
C3805189
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 6.2nF 900V、2.5kV ±5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS