MKP383212200JFI2B0
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MKP383212200JFI2B0
JLCPCB Part #
C3781529
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 1.2nF 700V、2kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS