MKP1847H63525JY5
MFR.Part #
MKP1847H63525JY5
JLCPCB Part #
C3781463
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 250V、500V 35uF ±5% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS