MKP1847C620275P4
MFR.Part #
MKP1847C620275P4
JLCPCB Part #
C3805028
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+85℃ 20uF 275V、600V ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS