MKP1845333634
MFR.Part #
MKP1845333634
JLCPCB Part #
C3806053
Package
Plugin,D9xL29mm
Description
-55℃~+100℃ 250V、630V 33nF ±5% 插件,D9xL29mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS