MKP1845256204
MFR.Part #
MKP1845256204
JLCPCB Part #
C3786753
Package
Plugin
Description
-55℃~+100℃ 5.6nF 700V、2kV ±5% 插件 Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS