MKP1845239206
MFR.Part #
MKP1845239206
JLCPCB Part #
C3799406
Package
Plugin
Description
-55℃~+100℃ 3.9nF 700V、2kV ±20% 插件 Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS