MKP1845233204
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MKP1845233204
JLCPCB Part #
C3803901
Package
Plugin,D7xL19mm
Description
-55℃~+100℃ 3.3nF 700V、2kV ±5% 插件,D7xL19mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS