MKP1841268254W
MFR.Part #
MKP1841268254W
JLCPCB Part #
C3793785
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+100℃ 160V、250V 6.8nF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS