MKP1841268205V
MFR.Part #
MKP1841268205V
JLCPCB Part #
C3783127
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 6.8nF 700V、2kV ±10% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS