MKP1841247206
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MKP1841247206
JLCPCB Part #
C3789061
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 4.7nF 700V、2kV ±20% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS