MKP1840422404M
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MKP1840422404M
JLCPCB Part #
C5769099
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 220V、400V 220nF ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS