MKP1839433405
MFR.Part #
MKP1839433405
JLCPCB Part #
C3808580
Package
Plugin,D11.5xL26.5mm
Description
-55℃~+100℃ 220V、400V 330nF ±10% 插件,D11.5xL26.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS