MKP1839427084HQ
MFR.Part #
MKP1839427084HQ
JLCPCB Part #
C5670558
Package
Plugin,D13xL31.5mm
Description
-55℃~+110℃ 270nF 400V、850V ±5% 插件,D13xL31.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS