MKP1839333254
MFR.Part #
MKP1839333254
JLCPCB Part #
C6226158
Package
Plugin,D5.5xL11mm
Description
-55℃~+100℃ 160V、250V 33nF ±5% Plugin,D5.5xL11mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS