MKP1839333163
MFR.Part #
MKP1839333163
JLCPCB Part #
C3795738
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+100℃ 100V、160V 33nF ±2.5% 插件,D5xL11mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS