MKP1839233631
MFR.Part #
MKP1839233631
JLCPCB Part #
C3790021
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+100℃ 250V、630V 3.3nF ±1% 插件,D5xL11mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS