MKP1839156631
MFR.Part #
MKP1839156631
JLCPCB Part #
C5798725
Package
Plugin,D5.5xL11mm
Description
-55℃~+100℃ 250V、630V 560pF ±1% Plugin,D5.5xL11mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS