MKP1839133631
MFR.Part #
MKP1839133631
JLCPCB Part #
C6666478
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+100℃ 250V、630V 330pF ±1% Plugin,D5xL11mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS