MKP1839127631
MFR.Part #
MKP1839127631
JLCPCB Part #
C5769076
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+100℃ 250V、630V 270pF ±1% Plugin,D5xL11mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS