MKP1839111634
MFR.Part #
MKP1839111634
JLCPCB Part #
C6091898
Package
Plugin,D6xL11mm
Description
-55℃~+100℃ 110pF 250V、630V ±5% Plugin,D6xL11mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS