MKP1839082631G
MFR.Part #
MKP1839082631G
JLCPCB Part #
C3798615
Package
Plugin,D5.5xL11mm
Description
-55℃~+100℃ 250V、630V 82pF ±1% 插件,D5.5xL11mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS