MKP1839051631G
MFR.Part #
MKP1839051631G
JLCPCB Part #
C3809626
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+100℃ 250V、630V 51pF ±1% 插件,D5xL11mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS