MKP1837310014
MFR.Part #
MKP1837310014
JLCPCB Part #
C3797242
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 100V、160V 10nF ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS